inspiracje ślubne, Realizacje

Zabłyśnij w dniu ślubu

Kocham błysk
Mój Mąż mawia na mnie czasem Złocia 😉 i choć kilka lat temu zdecydowanie wolałam stonowany i prosty design, dziś baaaardzo lubię odrobinę błysku (najlepiej złotego). No cóż, gust się zmienia i to jest właśnie najlepsze, szczególnie gdy coś tworzymy. Nastał więc ten moment (wiekopomny?), kiedy i Cartolina poszerzyła swoje horyzonty i ofertę przy okazji o okazy złocone. Na początek kilka wzorów ze złotą ramką – jakże uroczą w swojej prostocie i efektowną zarazem.

Hotstamping
Złocenia są wykonane metodą hotstampingu, która polega na wtłoczeniu metalicznej folii za pomocą matrycy i wysokiej temperatury. To profesjonalna technika, która daje doskonały jakościowo efekt, idealnie gładki i lśniący. Do wyboru mamy cały wachlarz kolorowych folii, z których chyba najpopularniejsze są złota i srebrna.

Złoto na ślubie
Nie ma lepszej okazji, żeby popuścić wodze fantazji i zaszaleć z dekoracjami, niż uroczystość ślubu. Tu usprawiedliwione są wszelkie kolory, falbany, koronki i błysk – pod warunkiem, że są w dobrym guście. Złocona papeteria jest więc doskonałym elementem podkreślającym stylizację weselną i wagę tej uroczystości. Jeśli przy okazji pokusicie się np. o złotą biżuterię, lśniące dekoracje stołów lub tkaniny – doskonały efekt murowany.

Macie pomysł?
To dopiero początek rozszerzania oferty o lśniące druki Cartoliny. Już wkrótce pojawią się nowe wzory złoconych lub srebrzonych zaproszeń. Jeśli macie swój pomysł na błyszczącą papeterię, dajcie znać. Razem stworzymy coś olśniewającego 😉

Leave a Reply