O mnie

magda-cartolina-zaproszenia-slubne

Witajcie na blogu Cartolina

Jestem Magda – mama Juliana i Alicji oraz żona najlepszego męża na świecie – Zbyszka. Od dziecka uwielbiałam tworzyć, rysować, malować, aranżować. Zdroworozsądkowo jako studia wybrałam ekonomię, później pracę u boku męża i taty. Pasja do kreowania rzeczy pięknych i użytecznych jednak zawsze zwyciężała.  Stworzyłam marki produktów, które dziś możecie kupić w niemal każdym sklepie, wiele druków reklamowych i opakowań produktów, a od niedawna jestem autorką rosnącej kolekcji ślubnej papeterii i właścicielką sklepu ślubnego Cartolina. Dziś staję się również autorką bloga ślubnego.

O czym piszę na blogu

O miłości, pięknie, ślubach, dekoracjach i organizacji wesela. Idea prowadzenia bloga pojawiła się już dawno i powoli we mnie dojrzewała, dlatego pomysłów na posty jest w mojej (jakże małej!) głowie bardzo dużo. Na blogu Cartoliny znajdziecie m.in. cyfrowe prezenty takie jak darmowe grafiki i pliki pomagające w planowaniu ślubu. Projektowanie zaproszeń i papeterii nadal będzie istotną częścią mojej działalności, dlatego będę się tu z Wami dzielić moimi pomysłami i realizacjami.

Blog Cartolina jest miejscem, gdzie zainspirujecie się i zapragniecie tworzyć piękno wokół siebie także w dniu Waszego ślubu… z rzeczy, ludzi i emocji!


Jeśli chcecie o coś zapytać, przedstawić pomysł lub wziąć udział w tworzeniu bloga piszcie na blog@cartolina.com.pl. Na wszystkie maile odpisuję, choć czasem miewam małe opóźnienie (wierzę, że wybaczacie). Znajdziecie mnie również na Facebooku, Instagramie i Pintereście.